Den Země v Zookoutku

Vstupenky

Registrace jsou uzavřeny

Den Země v Zookoutku

Prožijte Den Země v objetí přírody a zvířat. Vstupné 80 Kč

Vstupné  80 Kč


Kromě toho, že uvidíte naše zvířátka, bude pro vás nachystaný obchůdek, kde bude možné zakoupit drobnosti i dárkové poukazy na podporu zookoutku.

 

Více z naši nabídky

Přijďte s námi oslavit Den Země v Zookoutku u Nováčků! 🌍🐴🐐🐰

Kdy: neděle 21. dubna 2024, 15: - 18:00

Kde: Zookoutek u Nováčků

Co vás čeká:

🌿 Poznávání bylinných čajů - ochutnejte různé druhy a dozvíte se zajímavosti o jejich pěstování a účincích. Objevte kouzlo přírody v každém šálku.

🐴🦙🐄 Setkání se zvířecími obyvateli - poznejte zblízka naši klisnu Vendulku, lamu Máju, kravičku Miu, roztomilé kozy a králíky. Nahlédněte do jejich světa a dozvíte se mnoho zajímavostí z jejich života.

🌾 Ukázka různých druhů obilí - poznáte, jak vypadá a k čemu se používá pšenice, ječmen, oves a další obiloviny. Pochopíte, jak důležité jsou pro náš každodenní život.

🎁 Možnost podpořit náš Zookoutek - zakoupením dárkových předmětů a poukazů přispějete na péči o naše zvířátka a další rozvoj Zookoutku. Udělejte dobrý skutek a odměňte se originálním dárkem.

Oslava Dne Země v Zookoutku u Nováčků je jedinečnou příležitostí, jak dětem zábavnou a interaktivní formou přiblížit krásy přírody a důležitost její ochrany. Vaše ratolesti se u nás navíc osobně seznámí s našimi zvířecími obyvateli a získají nezapomenutelné zážitky. Rostlinná říše bude zastoupena ochutnávkou lahodných bylinných čajů a názor ukázkou různých druhů obilí.

Vstupné je 80 Kč a celý výtěžek bude použit na péči o naše zvířátka a další rozvoj Zookoutku. Vaše podpora je pro nás nesmírně důležitá.

Těšíme se na vás! 😊 Přijďte s celou rodinou a prožijte den plný zážitků, obklopeni nádhernou přírodou a přátelskými zvířátky. Společně oslavme Den Země a udělejme něco pro naši planetu.

#DenZemě #ZvířecíPřátelé #Zookoutek #BylinkyProRadost #ZábavaVPřírodě #VzděláváníHrou


Vstupenky

Registrace jsou uzavřeny
Datum a čas
neděle 21. dubna 2024
15:00 18:00 (Europe/Prague)

Přidat do kalendáře

Místo

Zookoutek z.s., Adresa zvířátek

Bosonohy E123
Brno 64200
Česká republika
+420 724 245 412
+420 724 245 412
irena.zookoutek@gmail.com

Místo konání

Organizátor

Zookoutek z.s.

724245412
info@zookoutekunovacku.cz
SDÍLET

Zjistěte, co lidé o této události vidí a říkají, a připojte se ke konverzaci.