Všechny kurzy

Staň se členem Zookoutku z.s.
Staň se členem Zookoutku z.s.

Vítejte ve spolku Zookoutek z.s., kde jako členové tvoříme rodinu sdílející lásku k přírodě a zvířatům. Naše společné hodnoty zahrnují vzdělávání, společenství, odpovědnost, transparentnost a důvěru. Dodržujeme pravidla respektu, bezpečnosti, aktivní účasti, podpory našeho poslání, otevřené komunikace, reprezentace spolku a udržitelnosti. Jako členové získáváte slevy na programy, přístup k exkluzivnímu obsahu, účast na speciálních akcích a jste klíčovou součástí naší mise šíření radosti a vzdělání. Společně budujeme udržitelný a aktivní spolek, který přináší změnu ve světě a vítáme vás na této cestě.

Pojďte s námi za kůzlátky
Pojďte s námi za kůzlátky

Milí přátelé Zookoutku,

kurz "Pojďte s námi za kůzlátky" pro všechny, kteří se zúčastnili naší akce, nebo pro ty z Vás, kdo akci propásl jsme připravili krátký kurz.

V tomto kurzu najdete stejné informace a otázky, které jste mohli zažít na naší fáborkové cestičce během akce. Je to skvělá příležitost, jak si hravou a zábavnou formou osvojit a zopakovat znalosti o zvířátkách a přírodě.

Ať už jste se akce zúčastnili a chcete si osvěžit nabyté vědomosti, nebo jste o ni bohužel přišli, tento kurz je tu pro každého nadšence a milovníka zvířat.

Neváhejte a pusťte se do našeho online kurzu. Věříme, že si jej užijete, dozvíte se spoustu nových informací.

Těšíme se na vaši virtuální účast!

Váš tým Zookoutku u Nováčků