Zookoutek u Nováčků

 Kravička Mia


je s námi v zookoutku teprve chvilku ale hned si našla spoustu kamarádů. Je umazlená a trochu tele.

Objevte více

 Lama Mája


Krásná jemná milá a čistotná. Taková je naše lamí princezna. 
Ráda chodí na procházky, ale bez Vendulky ani krok.

Další informace

koník Vendulka


je naše zlatíčko! umí dávat pusinky a miluje děti. 

Objevte více

Kozy 


Naše kozy jsou každá jiná. Rády chodí na procházky a jsou opravdu zvědavé.

Další informace

Články 

Zde se zobrazí váš dynamický úryvek ... Tato zpráva se zobrazí, protože jste neposkytli filtr i šablonu, které chcete použít.

Akce

Zde se zobrazí váš dynamický úryvek ... Tato zpráva se zobrazí, protože jste neposkytli filtr i šablonu, které chcete použít.

Příměstské Tábory pro děti

 Zookoutek u Nováčků pořádá nezapomenutelné příměstské tábory pro děti od 7 let. Během tábora se děti stanou součástí našeho zvířecího světa a zažijí spoustu dobrodružství. Pod vedením zkušených vedoucích se naučí, jak se starat o různé druhy zvířat, od krmení po hry a mazlení. Kromě toho je čeká pestrý program plný her, soutěží a tvořivých aktivit v přírodě. Tábor je skvělou příležitostí, jak dětem přiblížit krásy přírody, naučit je zodpovědnosti a posílit jejich vztah ke zvířatům.

Příměšťáky 2024

 Kroužky se zvířátky

V Zookoutku u Nováčků nabízíme jedinečné kroužky pro děti ve věku 6 až 13 let. Během pravidelných setkání se děti seznámí s našimi zvířecími obyvateli a stanou se malými ošetřovateli. Pod vedením zkušených lektorů se naučí, jak o zvířátka pečovat, krmit je a vytvářet si s nimi vztah založený na respektu a lásce. Kromě praktických dovedností získají děti také teoretické znalosti o různých druzích zvířat a jejich potřebách. Kroužky jsou skvělou příležitostí, jak děti smysluplně zabavit, rozvíjet jejich empatii a odpovědnost a zároveň je přiblížit přírodě. 

 Procházky se zvířátky

 Zažijte jedinečné dobrodružství během zážitkových procházek s našimi zvířecími kamarády! Vydejte se na nezapomenutelnou procházku s nezbednou kozou, nebo s naší přátelskou lamou Májou. Nechte se okouzlit její majestátní přítomností, když budete kráčet po jejím boku a obdivovat okolní přírodu. Během procházky se dozvíte zajímavosti o jejich chovu. Budete mít možnost se ptát na vše, co vás zajímá. Tyto zážitkové procházky jsou vhodné pro děti i dospělé a jsou skvělým způsobem, jak strávit aktivní čas v přírodě a užít si jedinečnou společnost našich zvířecích přátel.

Zážitky v Zookoutku

Kdo chce, tak si vždy najde cestu,

jak být přírodě poblíž.